CAM BALKON FİYAT HESAPLAMA

BALKON ŞEKLİ

MODEL

PROFİL RENGİ

CAM RENGİ
BALKON ŞEKLİNİZİ SEÇİN

Aşağıdan balkon şeklinizi seçin ve zevkine en uygun tarzı belirleyin.

Toplam uzunluk ve yükseklik ölçülerini metre cinsinden giriniz.


DÜZ BALKON


L BALKON


OVAL BALKON


U BALKON


DEVAM ET

MODEL ŞEKLİNİZİ SEÇİN

Cambalkon modelini seçin ve tarzınızı belirleyin.


Statü Tango Tek Camlı Katlanır

“Statü Cambalkon” markası, Albert Genau’nun, ekonomik cam balkon sistemlerinin markasıdır. Kısaca, Statü Tango ile alışık olduğunuz cam balkon sistemini Albert Genau kalitesi ve garantisiyle bir adım öteye taşıyoruz. Tango ile fiyat endişesi yaşamadan da kaliteli cam balkonlara sahip olabilirsiniz.

Tiara Twinmax Isı Camlı Katlanır

Sistemde kullanılan cam özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5 kata varan daha fazla yalıtım sağlayabilmektedir.Bu, bir cam balkonda ulaşılmış en yüksek ısı yalıtımıdır.Yazları daha serin, kışları daha sıcak!Albert Genau kalitesi ve estetigiyle evlerinizin en özel yaşam alanlarına Zenit Dizayn farkıyla sahip olabilirsiniz.

Tiara 08 Tek Camlı Katlanır

Bu sistem uzun yıllar teknik servise ihtiyaç duymadan kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Alışveriş merkezlerinde, restaurantlarda, kafe ve ofislerde ihtiyaç duyduğunuz alanlar için açıldığında esnek çözümler sunduğu gibi kapandığında da güvenli ve görünür hale getirmektedir.

Slide Master Twin Isıcamlı Sürme

Hem ısıcam'lı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sürme sistemlerindeki yalıtım dezavantajını ortadan kaldırıyor ve köşeleri açık hale getiriyor. 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine imkan veren ve Albert Genau patentli taşıyıcı tekerleri sayesinde konforlu bir hareket sağlar.

DEVAM ET

PROFİL RENGİNİZİ SEÇİN

Profil renginizi seçin ve tarzınızı belirleyin.


NATURALANTRASİTBRONZAHŞAPRAL BOYALI (İSTENİLEN TÜM RENKLER)DEVAM ET

CAM RENGİNİZİ SEÇİN

Balkonunuz ve Dış cephenize uygun cam rengini seçin.


ŞEFFAF

FÜME

BRONZ

YEŞİL

MAVİ