Hakkımızda

ZENİT DİZAYN

Zenit Dizayn, 2002 yılında kurulmuş olup, şirketin faaliyetleri arasında Alüminyum Giydirme cephe kaplama sistemleri başta olmak üzere Katlanır Cam Balkon ve Açılır Tavan Sistemleri, Giyotin cam sistemleri, Kış Bahçesi Sistemleri, Plastik ve Alüminyum doğrama sistemleri , Katlanır Kapı Sistemleri, Ofis bölme sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri, İç mimari ve dekorasyon işleri yapmaktayız. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz başarılı proje uygulamaları ile; artan iş hacmi, beraberinde büyümeyi ve kurumsallaşmayı da getirdi. 1500 m2 açık alan, 2000 m2 kapalı alan toplam 3500 m2 alanda fabrika ve idari ofis ile hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Üstün bir iş etiği anlayışı ve sürdürülebilir kaliteye dayalı, şeffaf, hesap verebilir ve sorumlu bir yönetim anlayışını takip ederek, müşteri beklentileri ve stratejik amaçlarımız doğrultusunda, Türkiye çapında rekabet gücü olan uygulamalar tasarlamak, üretmek ve pazarlamak temel felsefemizdir.

Vizyonumuz

Kurumsal yönetim temelini oluşturan eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkelerini takip eden, güçlü markaları ile hızla büyüyen , insana, doğaya, yasaya saygılı, mükemmellik felsefesi ile sosyal paydaşlarının memnuniyetinde sürekliliği faaliyetlerinin tamamına entegre eden, sektörümüzde küresel bir lider olmayı hedefliyoruz.