Hakkımızda

ZENİT DİZAYN

Şirketimiz, 2002 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları arasında alüminyum cephe giydirme sistemleri başta olmak üzere, cam balkon, açılır tavan, kış bahçesi, panjur ve kepenk, ofis bölmesi, plastik ve alüminyum doğrama sistemleri yer almaktadır. Uzman kadromuz ve size özel çözüm önerilerimizle 1500m² açık, 2500m² kapalı olmak üzere toplam 4000m² alanda kurulu olan fabrika, showroom ve idari binamız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Yurt içi satışın yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktayız. Bunları yaparken geçmişten bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimize sipariş anından teslim anına kadar kusursuz ve özverili hizmet etmeyi görev edinmekteyiz.

Misyonumuz

Üstün bir iş etiği anlayışı ve sürdürülebilir kaliteye dayalı, şeffaf, hesap verebilir ve sorumlu bir yönetim anlayışını takip ederek, müşteri beklentileri ve stratejik amaçlarımız doğrultusunda, Türkiye çapında rekabet gücü olan uygulamalar tasarlamak, üretmek ve pazarlamak temel felsefemizdir.

Vizyonumuz

Kurumsal yönetim temelini oluşturan eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkelerini takip eden, güçlü markaları ile hızla büyüyen , insana, doğaya, yasaya saygılı, mükemmellik felsefesi ile sosyal paydaşlarının memnuniyetinde sürekliliği faaliyetlerinin tamamına entegre eden, sektörümüzde küresel bir lider olmayı hedefliyoruz.